جراحی بینی مشهد

جراحی بینی مشهد

جراحی بینی مشهد : امروزه جراحی بینی یکی از رایج ترین فعالیت های زیبایی است که میان افراد مختلف جامعه باب شده. در این جراحی ایرادات و مشکلات ظاهری و عملکردی بینی برطرف شده و میان اجزای صورت تناسب ایجاد خواهد شد. اما متقاضیان جراحی بینی باید در انتخاب جراح بینی خود نهایت دقت را داشته باشند. چرا که مهارت جراح در نتیجه نهایی عمل بسیار تاثیرگذار است.

به جراحی درمانی بینی سپتوپلاستی و به جراحی زیبایی بینی رینوپلاستی گفته می شود. افرادی که علاوه بر مشکلات ظاهری دارای ایراداتی همچون انحراف بینی هم هستند ، تحت عمل سپتورینوپلاستی قرار می گیرند. لازم به ذکر است بیمه هزینه جراحی درمانی را پرداخت خواهد کرد.

جراحی بینی مشهدانواع مدل های بینی

  • بینی طبیعی : در جراحی بینی به صورت طبیعی به روی بینی هیچ قوسی ایجاد نمی شود و نوک بینی در حالت طبیعی قرار دارد. در واقع زاویه نوک بینی تا لب حدود 90 تا 95 درجه است. جراحی بینی طبیعی بیشتر در میان آقایان و همچنین خانم هایی که نمی خواهند مشخص باشد که جراحی زیبایی انجام داده اند رایج است.
  • بینی فانتزی : در جراحی بینی فانتزی بینی قوس دار شده و نوک آن سربالا می شود. این جراحی بیشتر به روی بینی های استخوانی صورت می گیرد اما در صورت صلاحدید جراح بینی می توان بینی گوشتی را نیز به این صورت جراحی نمود.

افرادی که قصد انجام جراحی بینی فانتزی را دارند باید انتظار معقولی از جراحی بینی داشته باشند. همچنین این جراحی به دقت بیشتری لازم دارد زیرا در صورتی که بینی بیش از حد کوچک یا سربالا شود ، امکان بروز مشکلات تنفسی و بهم ریختن تناسبات صورت و فرم بینی وجود دارد.

  • جراحی بینی نیمه فانتزی : این مدل یکی از پرطرفدار ترین فرم های بینی است . چرا که مدل آن نه آنقدر طبیعی است که پل بینی کاملا صاف باشد و نه قوس آن به اندازه قوس بینی فانتزی است. در واقع در جراحی بینی نیمه فانتزی فاصله نوک بینی تا لب بین 95 تا 100 درجه است و انحنای کوچکی در نوک بینی ایجاد می شود.

هزینه جراحی بینی مشهد

به طبع هزینه این جراحی در شهر های مختلف متفاوت است و پس از تعیین دستمزد جراح مشخص خواهد شد. بنابراین برای کسب اطلاع بیشتر به مطب دکتر مراجعه کرده و با ایشان مشاوره کنید.

خانم دکتر نازنین ابدالی ، متخصص گوش و حلق و بینی و جراح بینی مشهد ، با تبحری بالا اقدام به جراحی بینی می کنند و نتایج زیبایی را برای بیماران خود به ارمغان آورده اند.

پاسخ

هجده + 3 =

Call Now Buttonتماس با دکتر