جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی

جراحی بینی نیمه فانتزی : رینوپلاستی یکی از عمل های زیبایی است که امروزه افراد زیادی متقاضی انجام آن هستند چرا که بینی تنها عضو برجسته صورت بوده و از آنجایی که در مرکز آن قرار دارد ، تناسبات صورت را تحت تاثیر قرار می دهد. با انجام جراحی زیبایی بینی می توان بینی را به سه فرم طبیعی ، فانتزی و نیمه فانتزی درآورد. اما از میان این سه مدل ، بینی نیمه فانتزی یکی از پرطرفدار ترین فرم های بینی است.

جراحی بینی نیمه فانتزی

در جراحی بینی نیمه فانتزی قوس کوچکی در نوک بینی ایجاد می شود و نوک بینی کمی سربالا تر از بینی طبیعی خواهد بود. در واقع علی رغم جراحی بینی طبیعی که فاصله نوک آن تا لب بالا حدود 90 درجه است ، در این مدل فاصله نوک بینی تا لب حدود 95 الی 100 درجه می باشد. افرادی که علاقمند به داشتن بینی طبیعی و صاف نیستند و شدت قوس بینی عروسکی را هم دوست ندارند ، اقدام به این جراحی می کنند.

جراحی بینی نیمه فانتزی تنها برای افرادی مناسب است که دارای بینی استخوانی هستند. زیرا از آنجایی که پوست بینی های گوشتی ضخیم است ، فرم ایجاد شده چندان قابل مشاهده نخواهد بود.

لازم به ذکر است این جراحی تنها برای خانم ها انجام می شود چرا که اگر بینی مردانه از حالت طبیعی خارج شود ، تناسبات صورتشان را بهم می ریزد.

هزینه جراحی بینی نیمه فانتزی

هزینه این جراحی باتوجه به دستمزد جراح بینی و میزان ایرادات بینی مشخص می شود. بنابراین بیمار باید ابتدا توسط جراح بینی مورد معاینه قرار گیرد.

خانم دکتر نازنین ابدالی ، یکی از بهترین جراحان بینی مشهد ، در زمینه رینوپلاستی از تجربیات بسیاری برخوردار هستند و نتایجی مطلوبی برای بیماران خود به ارمغان آورده اند. برای مشاهده نمونه کار های ایشان به اینستاگرام یا گالری تصاویر سایت مراجعه بفرمایید.

پاسخ

سه + 15 =