جراح بینی مشهد | نمونه کارهای عالی | دکتر نازنین ابدالی

بهترین جراح بینی مشهد کیست ؟ عزیزان مشهدی که قصد عمل جراحی بینی خود را دارند ، می توانند با مراجعه به بهترین دکتر عمل بینی در شهر خود نسبت به رفع نواقص و ایرادات موجود در بینی خود اقدام نمایند ؛ شاید برایتان سوال شود که چگونه می توان یک دکتر بینی قابل اعتماد برای انجام عمل بینی پیدا نمود ؟ نگران نباشید ، با مطالعه این مقاله می توانید با دکتر نازنین ابدالی ، بهترین متخصص گوش و حلق و بینی مشهد آشنایی پیدا کنید.

 

جراح بینی مشهد

 

اهمیت انتخاب جراح بینی مشهد

بینی با توجه به نوع قرار گیری در صورت از اجزای مشهود و کاملا پیدا می باشد ؛ لذا بی نقص بودن آن تاثیر چشمگیری در زیبا به نظر رسیدن فرد خواهد داشت ؛ از این رو دغدغه بسیاری از افراد ، رفع ایرادات موجود در بینی شان است ، اما معضل اصلی برای ایشان پیدا کردن یک جراح کاربلد و ماهر می باشد. اهمیت انتخاب جراح بینی مشهد و تلاش برای یافتن بهترین پزشک در این زمینه از این بابت ضرورت دارد که چنانچه بیمار نزد یک جراح غیرحرفه ای عمل شود ، نه تنها نقص او برطرف نخواهد شد ، بلکه ممکن است با نواقص و ایرادات دیگری نیز روبرو شود و بعضا امکان دارد ؛ خطرات جبران ناپذیری برای او به وجود آید ؛ بنابراین اولین و مهمترین قدم برای داشتنچ جراحی بینی ، انتخاب یک جراح حاذق و زبردست می باشد ؛ کسی که در تمامی زمینه های عمل بینی تجربه داشته و مهارت کافی را در انواع اعمال جراحی داشته باشد.

برخی تصور می کنند ، چنانچه عمل بینی طبیعی مدنظرشان است باید به دنبال بهترین جراح بینی طبیعی درمشهد باشند یا اگر بینی آن ها از نوع استخوانی است باید بهترین دکتر بینی استخوانی مشهد را بیابند ؛ اما از آنجایی که عمل رینوپلاستی دارای پیچیدگی های بسیار زیادی می باشد ، لذا بهتر است جراحی را برگزینید که در تمامی اعمال جراحی بینی مهارت و تجربه دارد.

ویژگی های بهترین جراح بینی مشهد

برای پیدا کردن یک جراح بینی خوب در مشهد ، لازم است که ویژگی ها و خصوصیات زیر را در وی بررسی نمایید.

 • مدارک و تخصص

مسلما اولین فاکتوری که در انتخاب هر جراح و پزشک ، مدنظر قرار می گیرد ، مدارک و میزان تخصص او می باشد ؛ یک دکتر بینی قابل اعتماد باید دارای مدارکی از دانشگاه ها و مراکز معتبر بوده و از تخصص های لازم برخوردار باشد.

 • مهارت و تجربه

تنها داشتن مدارک معتبر و تخصص بالا نمی تواند ، برتریت یک دکتر بینی را مشخص کند ؛ بلکه داشتن مهارت و خلاقیت حین اعمال جراحی و همچنین ، داشتن تجربه زیاد در انجام انواع جراحی های بینی که نتایج آن ها موفق و رضایت بخش بوه است نیز بسیار قابل توجه می باشد و می تواند در تمایز بهترین جراح بینی مشهد تاثیر گذار باشد.

 

 

 

 • علم و دانش به روز

همانطور که می دانید ، این روزها روند پیشرفت علم و تکنولوژی بسیار سریع بوده و نیاز است که جراحان و متخصصان خوب در این عرصه از دانش روز عقب نمانند. از این رو بهترین جراح بینی مشهد ، بر همه علوم و تکنیک های نوین واقف خواهد بود.

 • وجدان کاری و حس انسان دوستی

گاهی پیش می آید که فرد قصد جراحی رینوپلاستی دارد ، اما با توجه به شرایط روحی یا جسمی انجام عمل جراحی برای او در آن زمان مناسب نمی باشد ؛ لذا بهترین جراح بینی در مشهد کسی است که او را راهنمایی نموده و انجام عمل وی را به بعد موکول نماید.

 • مشاوری صبور و مهربان

دکتر بینی مجرب باید مشاور خوبی نیز باشد ؛ چرا که در اغلب موارد بیمارانی مراجعه نموده و نسبت به انجام عمل رینوپلاستی توقعاتی غیرمنطقی و غیرواقعی دارند. بهترین جراح بینی مشهد باید بتواند با مشاوره دادن به بیمار و مطلع کردن او نسبت به تمامی زوایای عمل بینی ، آگاهی او را بالا برده و دیدگاه نا صحیح وی را به سمت توقعات صحیح و سالم پیش ببرد ؛ در این مسیر نیاز است که کاملا صبورانه و با آرامش به تمامی نظرات بیمار خود گوش کرده و در نهایت با مهربانی و صمیمیت او را راهنمایی کند.

 

جراح بینی مشهد - دکتر ابدالی

 

تاثیری که برگزیدن یک جراح بینی خوب بر روی نتیجه عمل می گذارد

از جمله مواردی که برخی از داوطلبان جراحی زیبایی بینی به آن توجهی نمی کنند ، میزان تاثیرگذاری و قدرت بهترین جراح بینی می باشد. تصور این دسته از متقاضیان این است که پیش از انجام این فرایند زیبایی تنها در خصوص خود پروسیجر ، مراقبت های قبل و بعد از آن و عوارض آن اطلاع داشته باشند. در صورتی که تمامی این موارد در ذهن داوطلبان وجود داشته باشد اما به یک جراح بینی حاذق مراجعه نکنند ، تلاش و هزینه ای که کرده اند ، بی فایده خواهد بود و از نتیجه جراحی بینی خود نیز رضایت کافی به دست نمی آورند. به همین جهت باید با یک انتخاب صحیح از جراح بینی متبحر ، می توانید تاثیری مثبت بر نتیجه رینوپلاستی ، حاصل کنید.

برای اخذ نتیجه مطلوب و دلخواه مراجعه کننده ، نیاز است تا یک سری شروط در نظر گرفته شود و مهم ترین مسئله در این پروسیجر ، اثرگذاری عملکرد مناسب جراح بر این روند زیبایی می باشد. از آنجایی که مسئولیت اصلی این فرایند ، بر عهده پزشک است ، ایشان در مراحل قبل ، حین و بعد از آن تاثیر بسزایی دارند. احتمالا این سوال برای شما نیز پیش آمده است که چگونه یک جراح بینی با تجربه در این رویکردها دخیل است؟ در ادامه به توضیح کامل آن می پردازیم. در صورتی که پزشک انتخابی از قدرت تشخیص و زیباشناسی بالایی برخوردار باشد می تواند مشکلات را به دقت تشخیص داده و در نهایت با عملکرد مثبت ، با رضایت بیمار مواجه شود. این مسئله به این معنی است که جراح بینی می بایست قادر باشد ایرادات و عیوب بینی را شناسایی و نسبت به ویژگی های کلی صورت داوطلب ، مدلی مناسب را برای ایشان برگزیند.

آیا می دانید جراح بینی چگونه بر نتیجه عمل تاثیر می گذارد ؟

یکی از موارد مهمی که در رسیدن به نتیجه مطلوب از جراحی بینی بسیار تاثیر گزار است ، قدرت و مهارت جراح بر رینوپلاستی  می باشد. بسیاری از زیباجویان پیش از عمل جراحی ، تنها می خواهند اطلاعاتی در خصوص فرایند جراحی زیبایی بینی کسب کنند. اما باید این نکته مهم را مدنظر گرفت که آگاهی کامل از عمل بینی بدون انتخاب بهترین جراح بینی ، برای انجام این پروسیجر هیچ فایده ای ندارد. از این رو بهتر است به همان اندازه در خصوص بهترین جراح بینی و تاثیر گذاری آن از اخذ نتیجه موفقیت امیز اطلاعاتی بدست آورید. برای اینکه هر شخصی از انجام عمل زیبایی بینی به نتیجه دلخواه برسد ، یک سری شروط را می بایست رعایت کند. مهم ترین امر انتخاب جراح بینی است که بیشترین تاثیر را در نتیجه رینوپلاستی می گذارد. جراح  باید تمام مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی را به مراجعه کننده گوشزد کند تا داوطلب با رعایت آن ها و یک انتخاب درست از جراح ، از نتیجه رینوپلاستی راضی شود. بهترین دکتر عمل بینی با قدرت تشخیص بالایی که دارد می تواند در معاینات اولیه پیش از انجام این پروسیجر ، با تشخیص درست ، ایرادات و مشکلات بینی را شناسایی کند. متخصص با علم و آگاهی بالا در زمینه جراحی و علم ریاضی ، زوایای میان لب و نوک بینی را حین عمل رعایت کند و فرمی مناسب را برای چهره بیمار خلق کند. یک جراح حاذق می بایست با اطمینان از سطح سلامتی فرد و مشاهده آزمایش های بیمار ، بداند که با انجام این پروسیجر خطری برای متقاضی ایجاد نمی شود. به طور کلی باید بدانید در صورتی که موارد ذکر شده به درستی انجام نشوند ، نتیجه خوشایندی از عمل زیبایی بینی حاصل نمی شود.

قبل از انتخاب بهترین جراح بینی در مشهد ، از خودتان بپرسید :

آیا دوست دارم زمان خود را طی روند رینوپلاستی ، با این فرد سپری کنم ؟

آیا می توانم در خصوص مناسب و بی خطر بودن جراحی زیبایی بینی ، به توصیه های بهترین جراح رینوپلاستی منتخب خود در مشهد اعتماد کنم ؟

آیا هنگام پرسش در خصوص کلیه سوالات مورد نظر مربوط به عمل زیبایی بینی ، می توانم نسبت به پزشک متبحر در جلسه مشاوره  ، احساس راحتی کنم ؟

آیا در خصوص افشای تمام عادات و تاریخچه پزشکی می توانم اعتماد کاملی به جراح بینی انتخابی خود داشته باشم ؟

بهترین جراح بینی مشهد ، جلسه مشاوره را برای بیمار و خود مهم و با اهمیت می داند. همچنین برای تشخیص و کشف دقیق مشکل ، درمانی موثر طراحی کرده و با تکنیک های مدرن پزشکی اطلاعات مرتبطی را در رسیدن به نتایج مطلوب و پیشگیری از خطرات به زیباجو ارائه می دهد. یک جراح حاذق ، مشاوره های رینوپلاستی را با محوریت کسب اطلاعات دقیق و تصمیم گیری صحیح در از بین بردن مشکلات برقرار می کند. اغلب جراحان بینی ، طی جلسه ویزیت ، با صرف وقت اندک برای بیماران و گوش دادن به آن ها ، توضیحات مختصر و بسیار کمی را در پاسخ به داوطلب و درمان ایرادات بینی در اختیار فرد قرار می دهند. اما با یک انتخاب مناسب از برگزیدن دکتر متبحر ، زیباجو در جلسه ملاقات با پزشک ، داوطلب باید بتواند به راحتی تاریخچه کاملی از سلامت جسمی و روحی خود را با دکتر برگزیده در میان بگذارد. جراح بینی نیز با ارائه توضیح کاملی از درمان و خطرات مرتبط به آن ، این زمان را تنها به مراجعه کننده اختصاص داده و گاهی برای شبیه سازی و درک بهتر شخص ، از تصویر سازی های کامپیوتری برای تغییرات اعمال شده استفاده می کند.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی مشهد

در فوق شما را با خصیصه ها و ویژگی های یک جراح خوب آشنا نمودیم ؛ در ادامه نیز مسیرهای جستجو و انتخاب وی را بیان خواهیم کرد :

قبل از هر چیز برای یافتن جراح بینی خوب در مشهد باید ابتدا لیستی از جراحان بینی در مشهد تهیه نمایید ؛ به منظور انجام این کار می توانید از اقوام و آشنایان پرس و جو کنید یا در اینترنت و گوگل بهترین دکتر عمل بینی مشهد را جستجو کنید.

پس از آن که لیست خود را تکمیل کردید ؛ اکنون نوبت به تحقیق درمورد آن ها می رسد ؛ به این ترتیب که :

 1. ابتدا به سایت ایشان سر زده و با انواع خدمات ارائه دهنده توسط وی آشنا شوید.
 2. سپس می توانید با مراجعه به اینستاگرام کاری جراح بینی مد نظر خود نمونه کارهای او را دیده و نسبت به تکنیک های او مطلع شوید.
 3. قدم دیگر این است که به مطب وی رفته و ویزیت شوید تا بتوانید هم با او مشورت نموده و هم از ویژگی های بیان شده در فوق تا حدودی آگاهی یابید.
 4. در نهایت ، می توانید با بیماران حاضر در مطب صحبت کرده و از نتایج کار و میزان رضایت آن ها باخبر شوید.

تمامی موارد عنوان شده در فوق می تواند شما را برای پیدا کردن یک جراح بینی مهشد و زبردست یاری نماید.

روش های جراحی بینی توسط دکتر ابدالی ، جراح بینی مشهد

عمل بینی توسط دکتر ابدالی ، بهترین جراح پلاستیک بینی و صورت در مشهد ، به یکی از روش های زیر انجام می شود. انتخاب تکنیک جراحی ، با صلاح دید بهترین جراح بینی در مشهد صورت می پذیرد.

عمل بینی بسته

در روش بسته جراحی بینی ، اعمال تغییرات بر روی بینی ، از طریق سوراخ های آن انجام می شود. در این روش معمولا هیچ برش خارجی در پوست بینی ایجاد نمی شود ، و برش های لازم درون بینی صورت می گیرد. این جراحی برای بینی هایی که نیاز به تغییرات زیادی ندارند ، مناسب است. چرا که عدم برش خارجی ، سبب دیدی محدود برای جراح بینی مشهد در حین عمل و ایجاد محدودیت ، برای اعمال تغییرات پیچیده و زیاد می شود. مدت زمان نقاهت در این روش جراحی ، کوتاه تر می باشد.

عمل بینی باز

برای جراحی بینی باز ، برشی در ناحیه کلوملا ، ناحیه بین دو سوراخ بینی ، توسط جراح ایجاد می شود. سپس با بلند کردن پوست بینی از روی آن ، اعمال تغییرات بر روی بینی انجام می شود. این تکنیک ، دید مناسبی را به ساختمان بینی ، برای جراح فراهم می آورد و سبب می شود ، بتواند تغییرات زیادی را در بینی اعمال کند. بنابراین در جراحی های بینی پیچیده و نیازمند اعمال تغییرات زیاد ، روش باز ، بعنوان روشی مناسب به کار گرفته می شود. البته در این تکنیک میزان تورم و کبودی در بیمار بعد از عمل ، بیشتر است و مدت زمان ریکاوری به طول می انجامد. این روش در پیوند غضروف به بینی ، که روشی برای تقویت ساختمان بینی و جلوگیری از برگشت آن ، در بینی های گوشتی یا ترمیمی است ، کاربرد وسیعی دارد.

توصیه های بهترین جراح بینی مشهد در رابطه با مراقبت های بعد از جراحی بینی

توصیه های دکتر ابدالی ، بهترین جراح و متخصص گوش و حلق و بینی مشهد ، در خصوص مراقبت های بعد از عمل بینی به شرح زیر است :

 • تا چند ساعت اول بعد از عمل حالت تهوع و سرگیجه مختصر طبیعی است.
 • گاهی اوقات در ساعات اولیه بعد از عمل احساس گلو درد می كنید كه بخاطر لوله بیهوشی است ؛ خوردن مایعات گرم كمك كننده است.
 • خونابه تا ٤٨ ساعت اول بعد از عمل از بینی خارج می شود ؛ در این مدت از گذاشتن و برداشتن مكرر دستمال كاغذی خودداری كنید ، چون آلودگی ایجاد می كند ؛ شما می توانید به این منظور از گاز استریل استفاده نمایید.
 • در چند روز اول بعد از عمل زیر كمر خود دو یا سه بالش بگذارید كه حالت نیمه نشسته بخوابید ؛ یعنی سر و سینه و بالاتنه بالاتر از پاها باشند.
 • بهترین دکتر عمل بینی مشهد به شما توصیه می کند تا ٧٢ ساعت بعد از عمل ، تورم و كبودی افزایش پیدا می كنند و از روز چهارم به بعد به تدریج بر طرف می شوند.
 • تا ٢-٣ هفته اول بعد از عمل ، طاق باز بخوابید و روی پهلو ها نخوابید.
 • خیلی خم نشوید.
 • بهترین جراح بینی مشهد به شما توصیه می شکند با صدای بلند فریاد نزنید.
 • خنده تون رو کنترل كنید و با فشار نخندید.
 • درصورتی كه عطسه داشتید با دهان باز عطسه كنید كه به بینی فشار وارد نشود.
 • از روز بعد از عمل داخل بینی رو با سرم روزی ٣ بار شستشو دهید ؛ هر بار سرنگ را پر كنید و با فشار و یك حركت در هر سوراخ بینی سرنگ را خالی كنید ؛ شستشو خیلی اهمیت دارد ؛ بنابراین فراموش نكنید.
 • غذای نرم ، كوبیده و میكس شده را تا ٤ روز اول بخورید ؛ از روز پنجم به بعد می توانید از غذای سفره معمولی استفاده كنید.

 

جراح بینی مشهد - دکتر ابدالی

 

ادامه مراقبت های بعد از جراحی بینی

 • انواع آبمیوه ها و شیرموز و كمپوت های میكس شده آزاد هستند.
 • جهت مسواك زدن از مسواك بسیار نرم استفاده كنید.
 • به قالب یا پانسمان روی بینی که جراح بینی مشهد پس از پایان پروسیجر قرار داده ، دست نزنید ؛ قالب بینی روز هفتم توسط ایشان برداشته خواهد شد.
 • درصورتی كه سرمای یخ اذیتتون نمی كند ، می توانید تا ٤٨ ساعت اول از كمپرس سرد استفاده كنید ؛ به این صورت كه هر یك ربع كیسه یخ را روی چشم و گونه ها بگذارید و بعد از ده دقیقه استراحت بدید و مجدد یخ را بگذارید.
 • دکتر عمل بینی خوب در مشهد توصیه می کند ، دقت كنید كه كیسه یخ سنگین را روی قالب بینی نگذارید و به بینی فشار وارد نكنید.
 • مصرف داروها را از شب اول شروع كنید و لطفاً همه رو دقیق و سر ساعت استفاده كنید ؛ زیرا هر كدام از داروها به دلیل خاصی تجویز شده اند ؛ لطفاً بصورت سر خود از مصرف دارو امتناع كنید ؛ درصورتی كه ناراحتی معده دارید دارو رو با شكم پر و به همراه غذا مصرف كنید.
 • برای تمیز كردن داخل بینی فقط از سرم شستشو به روش استریل استفاده كنید ؛ گوش پاك كن یا هر وسیله دیگری را وارد بینی نكنید.
 • روزی یكی دو بار پماد چشمی را برای بخیه های كنار بینی استفاده كنید.
 • در طول هفته اول شستن جداگانه بدن و موها ( مثل حالتی كه در آرایشگاه ها سرتان را می شوند. ) اشكالی ندارد ؛ ولی تا روز هفتم روی قالب بینی آب نریزید.
 • راه رفتن ، قدم زدن ، نشستن و صحبت كردن منعی ندارد.
 • یك هفته استراحت بعد از جراحی كافی است.
 • قبل از مراجعه به مطب بهترین جراح بینی مشهد ، برای برداشتن قالب بینی می توانید دوش كامل بگیرید و خیس شدن بینی و قالب روی آن در روز هفتم اشكالی ندارد.
 • از كشیدن سیگار و قلیان جداً خودداری كنید ؛ سیگار با كم كردن خون رسانی مانع ترمیم زخم شده و اثر تخریبی روی كل عمل شما دارد.
 • تا یك ماه بعد از عمل از فین كردن یا تخلیه شدید ترشحات بینی با فشار خودداری شود.
 • حداقل تا یك ماه از قرارگرفتن در معرض آفتاب شدید ، شنا كردن ، فعالیت شدید بدنی و ورزش سنگین پرهیز كنید.
 • هر نوع اقدام دندانپزشكی باید ٦ هفته بعد از عمل به تاخیر بیوفتد.
 • تا سه ماه بعد از عمل استفاده از عینك طبی ممنوع است ؛ همچنین تا ٦ ماه از عینك آفتابی استفاده نكنید.

جراح بینی مشهد - دکتر ابدالی

بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد

بینی گوشتی به دلیل داشتن مشخصه هایی مانند پوست ضخیم ، سوراخ های باز روی پوست بینی ، غدد چربی فراوان ، ساختار استخوانی ضعیف شهرت دارند. بافت غضروفی در این نوع بینی ضعیف بوده که بخش اصلی این عضو شامل پوست ، غدد زیر پوستی  و چربی می باشد. در این نوع دماغ ها اغلب نوک بینی گوشتی پایین بوده و پره های بینی ضخیم و باز هستند. در آقایان نیز به دلیل ترشح هورمون های مردانه و همچنین پوست چرب ، این نوع بینی بیشتر روئیت می شود. هدف از ارائه این توضیحات ، در واقع ذکر این مطلب است که بهترین جراح بینی مشهد تکنیک هایی را به کار می گیرد که بینی خلق شده فاقد نقاط ضعیف بوده و از قدرت و استحکام کافی برخوردار می باشد.

هزینه جراحی توسط بهترین دکتر بینی مشهد

از مطالب مهمی که جراح بینی خوب مشهد ، به عنوان یکی از نگرانی های بیماران خود به آن اهمیت می دهد و در جلسه مشاوره با بیمار به بررسی آن می پردازد ، بحث در خصوص هزینه رینوپلاستی و اطلاع رسانی جامع و کلی به داوطلب این پروسیجر ، در این خصوص است. فاکتورهایی که بر برآورد هزینه نهایی جراحی بینی تاثیر گذارند به طور یک به یک جهت شفاف سازی در اختیار بیمار قرار می گیرند. این فاکتورها شامل هزینه های مرکز درمان ، تجربه و دستمزد پزشک ، انجام آزمایش های تجویزی ، هزینه های دارو ، تکنسین بیهوشی و موقعیت جغرافیایی می باشد. همچنین جراح بینی مشهد این مطلب را متذکر می شود که به دلیل قرار داشتن این جراحی در محدوده عمل های زیبایی ، شرکت های بیمه آن را تقبل نمی کنند.


برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید

دکتر نازنین ابدالی

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها