هزینه جراحی بینی + قیمت عمل بینی 1403

یکی از موارد پر دغدغه ای که در زمان تصمیم گیری برای انجام جراحی بینی ذهن داوطلبین را به خود مشغول می کند هزینه جراحی بینی است و آنچه در برخورد با این فاکتور باید مد نظر داشته باشیم این است که نباید اجازه بدهیم جایگاه آن از نظر اهمیت در مرتبه ای بالاتر از فاکتورهای مهم و سونوشت ساز از قبیل انتخاب بهترین جراح بینی قرار بگیرید. چون هدف ما از صرف هزینه ، دستیابی به یک نتیجه رضایت بخش است و این نتیجه مطلوب زمانی محقق می شود که اجرای عمل به دست یک متخصص با تجربه و ماهر سپرده شود. در ادامه قصد داریم با ارائه اطلاعاتی در خصوص قیمت عمل بینی این موضوع را بررسی کنیم تا سطح اگاهی شما درباره نرخ جراحی بینی تا حدی بالا رود که خودتان آگاهانه در الویت بندی فاکتورهای مهم در تصمیم گیری در مسیر رینوپلاستی عمل کنید.

 

هزینه جراحی بینی - دکتر نازنین ابدالی

 

فاکتورهای تاثیر گذار در هزینه جراحی زیبایی بینی

وقتی این سوال را از خود می پرسید که عمل زیبایی بینی چقدر هزینه دارد بهتر است توجه داشته باشید که قیمت عمل بینی تحت تاثیر برخی فاکتورها قرار دارد که برخی از مهم ترین عوامل مؤثر در حدود قیمت جراحی بینی شامل موارد زیر می شود:

تکنیک استفاده شده در جراحی
نیازهای بینی هر بیمار ، تعیین کننده تکنیکی است که جراح برای رفع ایرادات و ارتقا و بهبود دادن شکل ظاهری بینی انتخاب می کند. بینی با مدل های مختلف از قبیل مدل طبیعی ، مدل فانتزی یا عروسکی یا نیمه فانتزی قابل شکل دادن است . همچنین بینی دارای انواع استخوانی یا گوشتی نیز می باشد و به واسطه متفاوت بودن دامنه چالش هایی که جراح در حین عمل در این دو نوع بینی با آنها روبروست ، قیمت عمل رینوپلاستی نیز در دامنه متغیری قرار خواهد داشت.

دستمزد جراح بینی
پزشکانی که برای سپردن رینوپلاستی انتخاب می شوند دارای سطح مهارت و تخصص متفاوت هستند. لازم و ضروری است که در پروسه انتخاب جراح بینی با دقت و چشم باز عمل کرده و تحت تاثیر قیمت عمل بینی زیبایی و واژه های تبلیغاتی از قبیل عمل بینی رایگان ، جراحی بینی با قیمت کم ، عمل بینی با کمترین هزینه، جراحی بینی اقساطی یا مواردی از این دست قرار نگیرید تا رضایت قابل قبولی از نتیجه عمل به دست آورید.

هزینه‌های بیهوشی در جراحی بینی
جراحی بینی تحت بیهوشی انجام می شود. دستمزد متخصص بیهوشی و پرسنل که به طور مداوم در طول عمل و در طی بیهوش بودن شما ، سلامت شما را تحت کنترل دارند ، بر روی هزینه نهایی جراحی بینی اثر می گذارد.

هزینه جراحی بینی با لیزر چقدر است؟

کاربرد لیزر در حوزه جراحی بینی ، تنها در مواردی ، برای ایجاد برش ها می باشد و در واقع چیزی تحت عنوان جراحی بینی با لیزر وجود ندارد و این فرایند زیبایی و درمانی تنها به دست جراح بینی قابل اجرا است. هر چند لیزر یک فناوری بسیار پیشرفته و به روز است که در حوزه های مختلف کاربردهای بسیار مفید و سازنده ای دارد ولی در حوزه جراحی بینی ، هنوز نتوانسته جای دستان جراح بینی را بگیرد.
ازاین فناوری برای ایجاد ترمیم های سطحی پوست بینی از قبیل از بین بردن اسکار استفاده می شود و قیمت عمل بینی با لیزر به درمان های پوستی با لیزر مربوط می شود.

آیا بیمه هزینه های جراحی بینی را پوشش می دهد؟

جراحی بینی اغلب با هدف زیبایی انجام می شود و از اینرو اغلب شرکت های بیمه هزینه درمان را پوشش نداده و بیمار باید کل هزینه را از جیب خود بپردازد. البته در صورتی که بینی با هدف درمانی جراحی شده باشد ، با تشخیص کارشناسان عمل بینی با دفترچه قابل انجام است. اگر در این خصوص که آیا عمل بینی شامل بیمه تکمیلی میشود از پزشک خود سوال کنید.

لیست قیمت جراحی بینی

قیمت جراحی بینی تحت تاثیر مواردی که در بالا ذکر شد یک قیمت ثابت نبوده و از اینرو نمی توان در خصوص عمل بینی با هزینه کم یا بیشترین هزینه عمل بینی به صورت یک لیست دقیق و از پیش تعیین شده اطلاعات دقیقی را ارائه داد.

هزینه عمل بینی با بی حسی

در برخی موارد جراحی بینی طی یک فرایند سرپایی و با بی حسی موضعی انجام می شود چراکه تغییرات و اصلاحات مورد نیاز برای فرم و شکل دادن به بینی مختصر است . نیازی به بیهوشی عمومی ندارد.در چنین شرایطی قیمت عمل بینی ، کمتر خواهد بود.

هزینه جراحی بینی استخوانی

اگر بینی شما استخوانی است و قصد دارید برای جراحی کردن آن اقدام کنید تا ایرادات ان رفع شده و زیبایی آن ارتقا پیدا کند ، لازم است بدانید که هر بینی دارای دامنه متغیری از ناهنجاری ها و ایرادات می باشد که حتماً لازم است توسط پزشک ، مورد معاینه قرار گیرد. اگر ساکن مشهد یا سایر شهرها هستید ، می توانید با مشاوره با یک جراح بینی خوب ، علاوه بر کسب اطلاعات درباره جوانب مختلف عمل بینی خود درباره قیمت عمل بینی استخوانی نیز کسب اطلاعات کنید.

قیمت عمل بینی گوشتی

بینی های گوشتی در مقایسه با بینی های استخوانی با جراحی پرچالش تری روبرو هستند و علت آن به ویژگی های این نوع بینی که غالباً پوست ضخیم و بافت غضروفی ضعیف است مربوط می شود. دکتر نازنین ابدالی بهترین جراح بینی مشهد به پشتوانه مهارت و تجربه خود ، با اجرای یک عمل بینی گوشتی موفقیت آمیز ، هزینه ای که صرف کرده اید را برای شما به یک سرمایه گذاری ارزشمند تبدیل می کند.

دکتر نازنین ابدالی

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی

نظرات

0 0 رای ها
امتیاز برای مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها